28 komentářů u textu s názvem Nové vlčácké stopy – Zelená stopa (obsah)

Nové vlčácké stopy – Zelená stopa (obsah)

Jedná se o sumu připomínek posbíraných napříč středisky. Je možné, že jsem nějaké vaše připomínky přehlédl. Pokud ano, omlouvám se, můžete je sdělit teď. Takřka všechny uvedené už byly diskutovány na Setkání vůdců a vůdkyň, kde některé už byly přítomnými odsouhlaseny a některé ne. Nicméně protože jsme nebyli zastoupeni zdaleka všichni, předkládám je znovu k diskuzi. Předběžně schválené změny jsou uvedeny tučně a je za nimi napsáno „schváleno“. Pokud se k bodům už nikdo další nevyjádří, zůstane zachovaný výsledek ze Setkání vůdců a vůdkyň. Celý příspěvek

3 komentáře u textu s názvem Motivace plnění hvězd pro světlušky

Motivace plnění hvězd pro světlušky

Motivace plnění hvězd pro světlušky

V tomto souboru najdete návrhy, které byly dosud zpracovány pracovním týmem, který byl ustaven na lednovém setkání V+V. Své nápady na změny či zlepšení v této oblasti pište do komentářů k tomuto příspěvku, případně na email hanka.zelva@gmail.com Pracovní tým se těší na další návrhy a komentáře.

6 komentářů u textu s názvem Nové vlčácké stopy – Zelená stopa (vzhled)

Nové vlčácké stopy – Zelená stopa (vzhled)

Na přiložených obrázcích se můžete podívat na návrh nových stop. Budeme rádi pokud se k jejich obsahu (založen samostatný příspěvek) a formě vyjádříte. Rádi bychom kdyby nový vzhled a upravený obsah splňoval Vaše požadavky tak, aby jste je mohli bez problémů využívat v rámci Vašeho programu se smečkou.

Vaše připomínky prosím piště do komentářů k tomuto článku, tak aby se k nim mohli případně vyjádřit i ostatní.

Očekáváme diskuzi především od našich bratrů, ale určitě uvítáme nějaké inspirativní názory i od našich sester.

Za náčelnictvo chlapeckého kmene,
Kuba

Celý příspěvek

3 komentáře u textu s názvem Náměty na rozšíření stránek

Náměty na rozšíření stránek

V tomto diskuzním vláknu můžete přidávat své náměty na informace nebo nové funkcionality, které byste rádi viděli na našich webových stránkách. Dozvíte se zde také o chystaných a zaváděných novinkách na stránkách.