Skaut – český skauting ABS

Welcome!

If you are scout, you will be scout forever...
On these websites you can see reports from activities of the Skaut ABS. It is non-political, non-governmental, non-profit
EN making association.
More about us in English

Skaut - český skauting ABS

Malenická 1791
Praha 4, 148 00
@ skautabs@skautabs.cz

Zpráva

Setkání družin 2019

KDY:
27. – 29. 9. 2019
V pátek bude příjezd dle vašich spojů a v neděli proběhne oficiální zakončení v 9 h. Sokolovnu je nutné vyklidit do 12 h.
KDE:
Ubytování je zajištěno v sokolovně ve Zvoli, starší účastníci ve vlastních stanech na hřišti u sokolovny.
Sobotní dopolední program bude probíhat v Zábřehu (pro světlušky, vlčata, mladší skauty). Pro starší skauty a rovery (15 let a víc) lokalita tajná ☻
CO S SEBOU:
Kompletní skautský kroj, spacák, karimatku, stan (platí pro starší účastníky), oblečení přizpůsobené počasí – program se bude konat za každého počasí (nejsme přece z cukru), vybavení na výpravu, páteční večeři!, 300 Kč (částka kryje ubytování, stravu, vstupy, nášivku,…) a hlavně touhu po dobrodružství ☻
PRŮBĚH:
V pátek se ve své režii dopravíte na ubytování – sokolovna ve Zvoli, mladší členové (do 15 let) a vedoucí zde přespí. Účastníkům nad 15 let nahlášeným do závodu hlídek začíná toto klání již v pátek po příjezdu do sokolovny.
Druhý den bude od rána probíhat pro mladší velká hra městem, souběžně pokračuje v pátek zahájený závod hlídek. Odpoledne se cesty obou skupin protnou a společně si prohlédneme výstavu Skautské století v Zábřehu, kterou pořádá náš oddíl. Poté se přesuneme do Zvole, kde se bude konat Skautská akademie, na níž můžete předvést vaše skryté i již objevené talenty.
Oficiální zakončení proběhne v neděli v 9 h. Pro vážné zájemce je po skončení akce domluvená návštěva místního muzea vojenských veteránů (vozidel).
Doufáme, že si akci společně maximálně užijeme, sblížíme se a vytvoříme nová přátelství.
Od vás ale potřebujeme do 18. 9. vědět alespoň přibližný počet účastníků + jejich věk, dále účastníky závodu hlídek, zaslat přihlášky na Skautskou akademii, případně počet zájemců o prohlídku muzea
vojenských veteránů. V případě jakýchkoli dotazů vám rádi odpovíme na setkaniabs2019@seznam.cz   Shawnee

Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy a jeho autorem je hanka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Skaut – český skauting ABS

Skaut ABS je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu a hlásí se k odkazu českého zakladatele A. B. Svojsíka.

e-mail: skautabs@skautabs.cz

telefon: +420 604 479 977
Malenická 1791, Praha 4, 148 00

skautabs.cz

Běží na redakčním systému WordPress.
RSS kanál pro články
RSS kanál pro komentáře