TOPlist

Skaut – český skauting ABS

Welcome!

If you are scout, you will be scout forever...
On these websites you can see reports from activities of the Skaut ABS. It is non-political, non-governmental, non-profit
EN making association.
More about us in English

Skaut – český skauting ABS

Malenická 1791/13,
Praha 4, 148 00
+420 604 479 977
@ skautabs@skautabs.cz
$ 61200022/5500
70103054

Zpráva

Jak oslavíme 20 let činnosti?

Máme dvacáté narozeniny, a za to, že jsme se jich dočkali  vděčíme  snaze nás všech o co nejkvalitnější činnost. Takže velká gratulace. A jak tohle výročí oslavit? K narozeninám se obvykle dávají dárky, a tak to pojďme udělat také tak.

Nic není tak dobré, aby to nemohlo být lepší. Proto pojďme dát každý z nás dárek skautingu, našemu společenství, středisku, oddílu, družině. Dárek, který zkvalitní naši činnost, naše vzájemné vztahy a třeba probudí některé z pasivity. Asi se mnozí ptají, jaký dárek. Tak několik nápadů – jen nápadů!

Na úrovni členů – dětí, dospělých – třeba osobní výzva v podobě pevné vůle – např. 20 dní bez mobilu či sociálních sítí, 20 dní chodit všude jen pěšky….

Na úrovni výchovných jednotek – středisek, oddílů, družin –  např. vysadit 20 stromků, ujít na výpravě 20 km, uspořádat 20 denní tábor…..

A co udělá každé středisko?

Do konce srpna tohoto roku dodá  Hlavnímu náčelnictvu klip –video/foto – ze své činnosti, maximálně v délce 5 minut a přání našemu společenství do dalších 20 let – délka 1-2 min.  Klipy budou sestaveny do jednoho dokumentu a promítnuty na příštím setkání V+V

O dárcích k dvacítce,  pro které se rozhodnete a o tom co se povedlo si připravte prezentaci na setkání družin 2020 v podobě zápisu do kroniky Skauta ABS pro zachování informací pro ty, kteří budou připravovat oslavu dalších našich kulatých narozenin.

Dokážeme to?


Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy a jeho autorem je hanka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Skaut – český skauting ABS

Skaut ABS je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu a hlásí se k odkazu českého zakladatele A. B. Svojsíka.

Kontakt

e-mail: skautabs@skautabs.cz

telefon: +420 604 479 977
Malenická 1791/13, Praha 4, 148 00

skautabs.cz

Běží na redakčním systému WordPress.
RSS kanál pro články
RSS kanál pro komentáře