TOPlist

Skaut – český skauting ABS

Welcome!

If you are scout, you will be scout forever...
On these websites you can see reports from activities of the Skaut ABS. It is non-political, non-governmental, non-profit
EN making association.
More about us in English

Skaut – český skauting ABS

Malenická 1791/13,
Praha 4, 148 00
+420 604 479 977
@ skautabs@skautabs.cz
$ 61200022/5500
70103054

Zpráva

Závěrečný víkend Svojsíkova vůdcovského kurzu

S ohledem na aktuálně vyhlášený nouzový stav rozhodlo vedení SVK takto:

Průběh zkouškového víkendu SVK bude upraven následovně. K přezkoušení a slibu se setkáme v Praze v klubovně střediska Gatagewa.

Tak abychom co nejlépe dodrželi veškeré požadavky na sdružování lidí jsme frekventanty rozdělili do skupin s různými termíny zkoušek. Rozdělení bylo účastníkům zasláno na e-mail.

Do kluboven je potřeba se vždy dostavit půl hodiny před oficiální začátkem, abychom si detailně mohli říct podrobný průběh. Hodnocení dodatečných písemných prací, které byly zadány před prázdninami, proběhne v rámci zkoušek.

Na účast ve skautském kroji ani nebudeme upozorňovat, ale rádi bychom účastníky upozornili na to, aby měli s sebou poznámkový blok, psací potřeby, dobrou náladu a bystrou hlavu.

Instruktorský sbor


Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy a jeho autorem je Jakub Skácel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Skaut – český skauting ABS

Skaut ABS je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu a hlásí se k odkazu českého zakladatele A. B. Svojsíka.

Kontakt

e-mail: skautabs@skautabs.cz

telefon: +420 604 479 977
Malenická 1791/13, Praha 4, 148 00

skautabs.cz

Běží na redakčním systému WordPress.
RSS kanál pro články
RSS kanál pro komentáře