Skaut – český skauting ABS

Welcome!

If you are scout, you will be scout forever...
On these websites you can see reports from activities of the Skaut ABS. It is non-political, non-governmental, non-profit
EN making association.
More about us in English

Skaut - český skauting ABS

Malenická 1791
Praha 4, 148 00
@ skautabs@skautabs.cz

Zpráva

Setkání sester se skautingem v srdci

Konalo se v sobotu 25. listopadu 2006 v Praze v prostorách YWCA

Před rokem se konalo na YWCE setkání sester k 90. výročí založení dívčího skautingu. Po roce se nás sešlo dokonce o něco více, i když nebylo žádné výročí. Chtěly jsme se setkat a prostě si jen tak popovídat všechny společně i jednotlivě mezi sebou. Setkání to bylo velice příjemné a pohodové, ostatně jako vždy, když se setkají lidé „se skautingem v srdci“, jak stálo na pozvánce. A určitě se bude příští rok opakovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika a jeho autorem je Jakub Skácel. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Skaut – český skauting ABS

Skaut ABS je skautské sdružení, které vychází ve své činnosti ze zásad světového skautingu a hlásí se k odkazu českého zakladatele A. B. Svojsíka.

e-mail: skautabs@skautabs.cz

telefon: +420 604 479 977
Malenická 1791, Praha 4, 148 00

skautabs.cz

Běží na redakčním systému WordPress.
RSS kanál pro články
RSS kanál pro komentáře