VIII. řádný sněm Skauta ABS

Sněm proběhl 16. 5. 2015, zúčastnilo se 29 delegátů z 30  delegovaných. Sněm byl usnášení schopný.
Proběhla diskuse k předloženému návrhu změny stanov, středisko Lesní Moudrost Brno stáhlo svůj návrh na obsáhlejší změnu stanov
Proběhla diskuse o zkušenostech s plněním stop, hvězd a liliových lístků v jednotlivých oddílech.
Delegáti sněmu byli informování o situaci v očkování dětí v souvislosti s pobytem na zotavovacíh akcích

Usnesení sněmu s uvedením výsledku hlasován
Sněm schvaluje program sněmu – 29 pro
Sněm bere na vědomí zprávu sestry starostky o činnosti náčelnictev – hlavního, chlapeckého a dívčího –  za období 2013 -2015
Sněm bere na vědomí zprávu o hospodaření s informací o aktuálních stavech konta a pokladny.
Sněm bere na vědomí zprávu  revizní komise, účetnictví HN je vedeno řádně a nebyly shledány nedostatky.
Sněm bere na vědomí informace o nové kolektivní úrazové pojistce platné od 1.6.2015 rozšířené o pojištění odpovědnosti, nová pojistka uzavřena u pojišťovny Kooperativa.
Sněm schvaluje změnu stanov v předloženém návrhu HN – 29 pro
Sněm pověřuje HN pokračovat a dokončit probíhající úpravy výchovného systému dětí.
Pracovní skupina pro CHK: Antonín Končický, Tomáš Reichl, Pavel Miksa, Jaroslav Šrámek
Pracovní skupina pro DK: Eva Řeháková, Hana Kvapilová, Pavla Měřínská, Eva Šojdelová
Sněm schvaluje zprávu návrhové komise – 29 pro

V Praze 16.5. 2015                                                 Hanka Končická – starostka
Jan Chlumecký – místostarosta

Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty a jeho autorem je hanka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.