Usnesení IX. řádného sněmu Skauta ABS

Proběhl v Praze v klubovně střediska „Gatagewa“, Husitská 44, Praha 3 dne 13. 5. 2017

Sněm  vzal na vědomí zprávu mandátové komise .

Přítomno bylo 26 delegátů z 33 pozvaných, 3 delegáti měli plnou moc. Sněm byl usnášeníschopný.

Delegáti souhlasili   s programem sněmu

Byla zvolena návrhová komise ve složení sestra Hana Kvapilová – předseda; bratři Tomáš Reichl, Radek Veselý – členové

Byla zvolena  volební komise ve složení  bratr Vlastimil Havel – předseda; bratr Jan Holub, sestra Pavlína  Měřínská – členové

Sněm vzal na vědomí zprávu o činnosti Hlavního náčelnictva od minulého sněmu.

Sněm souhlasil se zprávou o hospodaření a se zprávou Revizní komise

Sněm potvrdil výsledky voleb  a souhlasí s nimi.  Do Hlavního náčelnictva byli zvoleni tito činovníci:

Starosta: bratr Jan Chlumecký

Náčelní DK:  sestra Hanka Končická

Náčelník CHK:  bratr Antonín Končický

Místonáčelník CHK:  bratr Jakub Skácel

Revizní komise ve složení:

sestra Eva Řeháková – předseda

sestra Hana Kvapilová – člen

bratr Jan Holub – člen

Volební komise konstatovala, že   jeden volební lístek chlapeckého kmene a 1 dívčího kmene byly neplatné, protože byly použity omylem za neodevzdané plné moci.

Sněm schválil usnesení.

V Praze 13. 5. 2017                                                                 Jan Chlumecký

starosta Skauta ABS

Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty a jeho autorem je hanka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.