EUROCAMP WFIS 2018 – aktuální informace

PODROBNÉ INFO: http://eurocamp18.com/

VŮDCE VÝPRAVY SKAUTA ABS: bratr Jakub Skácel

Účastnický poplatek:
5.000,- kč (byl rozdělen do dvou splátek 2.000,- a 3.000,-kč)
doplatek, případně u nově přihlášených celou částku,   je třeba uhradit (pokud už uhrazen nebyl) do 20. února 2018 na konto Skauta ABS  číslo 61200022/5500
Rovněž do tohoto data uhraďte na konto 400,- kč na nákup týmových mikin a zároveň sdělte velikosti účastníků vaší výpravy

Program
V programu tábora jsou výlety (cca 5) ,  které nejsou zahrnuty v celkovém poplatku za Eurocamp, protože si je každá skupina může zvolit libovolně a jejich ceny jsou různé. Myslíme si, že když už jedeme takovou dálku bylo by škoda pobývat jen na jednom místě..
Všichni společně jsme se rozhodli pro návštěvu Brownsea Island, kde proběhl historicky první tábor pod vedením zakladatele světového  skautingu lorda Baden-Powella a historického vojenského přístavu Porsmouth. Výlety se objednávají a platí předem, proto je to možné uhradit je v korunách.

Do konce března uhraďte prosím na konto Skauta ABS číslo 61200022/5500 čásku  ( cesta tam i zpět   3000,- kč + oba výlety 1000,- kč) =    4.000,- kč

Doporučené kapesné: 1520,- liber,  již pouze pro osobní potřebu či zakoupení suvenýrů, výše je na vaší úvaze

NA CESTU
Cestovní dokumentace

• Děti do 15 let musí mít vlastní platný cestovní pas,  nad 15 let mohou mít občanský průkaz , (u občanského průkazu je třeba mít ověřeno, že splňuje podmínky pro cestování za hranice,  preferujeme  pas)
  • Originál průkazky zdravotní pojišťovny
  • potvrzení o pojištění zdravotních nákladů při cestě do zahraničí (nejlépe u Vaší zdravotní pojišťovny (v případě VZP dporučen „balíček“ Comfort)¨)

Odjezd
    Ve čtvrtek 26. července ve 20,00 hod. z ulice Na Florenci 21, Praha 1

Návrat
v neděli 5. 8.2018 v průběhu dne. Plánujeme příjezd v časných odpoledních hodinách (cca 13,00 hod.) tamtéž

S SEBOU:

• vybavení jako na vícedenní výpravu (spacák, karimatka, pláštěnka, ešus, lžíce, osobní věci (mimo deník a zápisník), mycí potřeby, ručník, věci na spaní a na převlečení, vzorný kroj (obléct na cestu), střediskové tričko, pevné boty. Zabalit pouze nejnutnější věci! Čím menší zavazadlo, tím lépe.
  • Malý baťůžek s jídlem na pátek a sobotní snídani (případně čtvrteční večeři, lahev s pitím (na cestu budeme zásobeni pitnou vodou, takže žádné velé množství)

UBYTOVÁNÍ

ve vlastních stanech. Stany i další vybavení pro náš „tábor“ zajišťujeme z našich vlastních zdrojů společně – každé středisko vezme stany pro své lidi..

Stejné informace jsou k nalezení také na střediskových webových stránkách a v příloze posílám poslední info, které jsme od organizátorů dostali minulý týden. To jen tak pro zajímavost, jak perfektně je celá akce připravena a zabezpečena.