Setkání družin 2018

Letos má Setkání družin v režii Lesní Moudrost Brno, níže tedy uvádím informace k akci:

Odkaz na mapku je zde: https://mapy.cz/s/2NddT

Doplňující informace:

na mapce je uvedeno, kde se nachází škola a vůbec celý Žebětín. Autobus 52 do Žebětína jezdí ze zastávky Mendlovo náměstí (přímé spojení od Hlavního nádraží tramvají číslo 1). V 16:22 bude domluvený posilový spoj, kdo se nechce mačkat, tak ať je na Mendlově náměstí v tuto dobu. Kdyby někdo chtěl přijet už ve čtvrtek a prohlédnout si Brno, tak není problém. Stačí, když mi napíšete, domluvíme se, přespat lze v některé z našich kluboven. Informace o kapacitě a umístění jsou taktéž v mapě.

zvadlo

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika, Zprávy a jeho autorem je Tom. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.