Už bychom mohli mít občanský průkaz!

Dnes 6.1.2015 je tomu přesně 15 let, co vzniklo naše společenství Skaut – český skauting ABS. Naším přáním bylo a je nebýt organizací řízenou směrnicemi, ale být společenstvím povzbuzovaným motivací. Být  přirozeným společenstvím vedeným spíše láskou než nařízeními, jak  si to přáli i  manželé Baden-Powellovi ve 30 letech minulého století.

Je třeba poděkovat všem, kteří po 15 let, a v průběhu těch 15 let, přispěli a přispívají svou obětavou prací k tomu, že se naše společná přání uskutečňují a Skaut ABS se  dočkal svého malého jubilea.
Nezapomínejme, jak pravdivé je heslo WFIS „Together we are stronger!“ (Společně jsme silnější!)

Tak všechno dobré, hodně elánu a sil do dalších let naší činnosti. Také spoustu bratrů a sester v oddílech a kupu nápadů a inspirace pro práci s nimi.

Za Hlavní náčelnictvo Skauta ABS
Hanka Končická